sobota, 16 czerwca 2012

Kwiaty, kwiatki i spódnica


Zdarza Wam się czasami zastanawiać jaki jest dzisiaj dzień, miesiąc i jak to się stało, że to już koniec kolejnego tygodnia? Ja tak mam od jakiegoś czasu. W związku z tym, że czas mam baaardzo ograniczony ponieważ Witek strzela właśnie sobie drzemkę chciałabym pokazać spódniczkę którą uszyłam w zeszłym roku. Jest to wzór z Szycia Krok po Kroku 1/2007Ogólnie z daleka nie prezentuje się wcale, dlatego wrzucam jeszcze zbliżenia, ponieważ ma  ładne cięcia.
 
nie miałam jeszcze stopki do zamków krytych, dlatego tak masakrycznie wygląda ten zamek ;PW związku z tym, że mój mały Skarbek bardzo absorbuje, nie mogę prowadzić Bloga tak jak bym tego chciała. Wybaczcie chaotyczność i nudę. Mam nadzieję, że niedługo Witek pozwoli mi uszyć coś niecoś, a póki co jeśli mi się uda będę pokazywać ciuszki które uszyłam już jakiś czas temu.
Pozdrawiam:)

4 komentarze:

  1. Hej! Ślicznie wygląda kieszeń - lubię takie detale:)Jeśli chodzi o zamek to nie jest masakryczne moim zdaniem, wygląda całkiem dobrze. Chociaż na pewno warto kupić taką stopkę. Ja długo w ogóle nie wiedziałam, że taka stopka istnieje i męczyłam się zwykłą dziwiąc się, że nie wychodzie tak jak trzeba :P
    Zapraszam do akcji na moim blogu http://zapomnianapracownia.blogspot.com/2012/06/akcja-uwolnij-tkaniny.html
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. och śliczna i ślicznie uszyta.

    OdpowiedzUsuń